Партнерські пологи

Пологи – це чудова та неповторна подія в житті кожної жінки, але поряд з цим це момент фізичного та емоційного переживання, стресу та радості.
В моменти психологічного дискомфорту людина прагне бути з рідними людьми, тому присутність підготовленого партнера створює комфорт для жінки, знижує рівень страху, переживань. Останнім часом в Україні все більше чоловіків прагнуть перебувати на пологах, адже це моменти психологічного возз’єднання із жінкою та дитиною. Підготовлений чоловік, створює жінці умови «кокону», в якому жінка може повністю розслабитись та віддатись роботі тіла в пологах; створити для неї антистресові умови, вчасно нагадувати про всі аспекти перебігу першого періоду та її поведінки, допомагати приймати «партнерські пози» для покращення її самопочуття на переймах, а саме основне дати їй зрозуміти, що Ми разом.

Відомо, що у всьому жінки світі під час пологів, також хочуть бути поряд з рідною мамою або ж з тим хто дає жінці відчуття материнської підтримки у пологах. В Японії багато жінок не задовго до пологів переїжджають в будинок батьків, щоб відчувати підтримку родини та якнайкраще підготуватись до такої важливої події у житті. Навіть деякі ссавці, наприклад дельфіни та слони, народжують в оточені своїх рідних, які присутні не для того, щоб допомагати або ж спостерігати, а для того, щоб захищати самку, яка народжує.
Жінка, яка народжує не потребує постійної допомоги або ж підтримки, найважливіше для неї є відчуття захищеності та безпечності.
Тому в нашому центрі розроблена програма підготовки до партнерських пологів, де Ви дізнаєтесь про основні правила поведінки під час партнерських пологів. Заняття складається з теоретичної та практичної частини. Після вивчення методів дихання та природнього знеболення Ви перейдете до практичної частини заняття, де за допомогою партнерських поз, Ви зможете «програти» пологи в присутності інструктора, який допоможе Вам освоїти свої знання.
На занятті Ви можете бути присутні з чоловік, мамою або ж з людиною яку Ви обрали партнером на пологи.
Партнери відвідують заняття безкоштовно.

Написати коментар

Коментарів