Гімнастика та аква-аеробіка

Здоровий спосіб життя вагітної жінки – запорука здоров’я дитини. Тому, в нашому центрі таку велику увагу ми надаємо фізичній підготовці вагітних жінок.
Регулярні фізичні вправи під час вагітності допоможуть зберегти енергію, бадьорість, сили, поліпшити настрій. Зокрема, вагітним дуже корисні гімнастика, пілатес, йога та аква-аеробіка.

Записатись на заняття з гімнастики та аква-аеробіки вже зараз


Під час заняття з аква-аеробіки та гімнастики проводиться тренування певних груп м’язів, що покращує самопочуття жінок, зменшується навантаження на серцово-судинну та дихальну системи. В основі програм фізичної підготовки вагітних жінок до пологів лежить використання елементів дихальних авторських методик Ламаза, Г. Дік-Рід та Бредні, а також вправи Кегеля. При підготовці до пологів дуже важливо, щоб м’язи піхви отримували певне навантаження. Виконуючи вправи Кегеля для вагітних жінок, ви зможете навчитися керувати м’язами піхви, підготуєте до себе до пологів, а також забезпечите швидке відновлення після пологів.
Важливим напрямком роботи є корекція неправильного положення плоду. В терміні з 32 до 37 тижднів вагітності можна використовувати комплекс коригуючих гімнастичних вправ за однією з існуючих методик (І.Ф.Дикань, І.І.Грищенко, В.В.Фомічева, Е.В.Брюхіна).

Також, в нашому центрі, ми використовуємо релакс та медитацію, що допомагає Вам, майбутні матусі, налаштуватись на пологи, навчитись розслаблятись під час перейм та створити більш тісний контакт із дитиною.
Розпочинати відвідувати заняття можна з 16 тижня вагітності.Тривалість заняття складає одну годину. Проводить заняття Роксолана Вікторівна Нестерак – доцент кафедри внутрішньої медицини №2, лікар кардіолог вищої категорії, інструктор по фізичній підготовці вагітних жінок.

Нет доступных услуг на выбранный период.
2019 Жовтень
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П'ятниця
Субота
Неділя
Вер 30
1
2
3
4
5
Недоступно
6
Недоступно
7
8
9
10
11
12
Недоступно
13
Недоступно
14
15
16
17
18
19
Недоступно
20
Недоступно
21
22
23
24
25
26
Недоступно
27
Недоступно
28
29
30
31
Лис 1
Лис 2
Недоступно
Лис 3
Недоступно
-Вільно
-Зайнято
-Недоступно

Запис на заняття

Виберіть день з календаря.

Форма запису

Написати коментар

Коментарів