Для вагітних

Вагітна жінка – це диво а пологи свято…
Можна прочитати безліч інформації, спеціальної літератури, передивитись навчальні відеофільми по підготовці до пологів, але як практика показує, цього недостатньо для того, щоб позитивно налаштуватись та подолати страх перед пологами. Вагітність-це кризовий період у житті жінки, так як відбуваються не лише значні фізіологічні зміни а й психологічна адаптація до нового прекрасного стану. Вагітна жінка, як ніхто інший, потребує психологічної підтримки, позитивного емоційного налаштування, правильну та позитивну інформацію про нормальний перебіг пологів. Тому, так багато сучасних майбутніх матусь хочуть відвідувати заняття для вагітних жінок, розуміючи, що книга чи інтернет ніколи не замінить живого спілкування із спеціалістами та з вагітними, собі подібними, жінками.

Основною метою нашого центру є підготовка професійної мами та чуйного батька, поширення гуманного відношення до матері та дитини. Програми, які розроблені для Вас вагітні жінки основані на наукових знаннях у сфері перинатальної та дитячої психології, акушерства, педіатрії та рекомендаціях ВООЗ/ЮНІСЕФ.
Ми будемо раді бачити Вас у нашому центрі, провести з Вами цей прекрасний період, допомогти пройти пологи та підготовитись до найважливішої ролі у житті – материнства та батьківства.

Робота із вагітними у нашому центрі спрямована у напрямках:
Лекційно-практичні заняття для вагітних
Фізична підготовка вагітних жінок (гімнастика, аква- аеробіка, пілатес, релакс та медитація).
А також Ви можете завітати до Вітрини та фотогалереї.

Написати коментар

Коментарів