Запобігання утворенню стрий під час вагітності, боротьба зі стриями, целюлітом, подразненнями на чутливих ділянках шкіри, інтимна гігієна, догляд за сосками, поліпшення стану при геморої – саме вони створюють щоденні проблеми вагітних жінок. Тому в нашому центрі ми завжди маємо в наявності засоби лінії “Жіночі таємниці” провідної грецької компанії «FrezyDerm» www.frezyderm.gr

Ніжна і чутлива шкіра новонародженого потребує захисту та щоденного спеціалізованого догляду. Тому ми надаємо перевагу 20 річному досвіду компанії «FrezyDerm», яка розробила дитячу лінію з урахування всіх особливостей шкіри немовлятка, для того щоб попередити попрілості, гнейс, сонячні опіки та почервоніння. Створена спеціальна лінія для проблемної шкіри «Атопрел»

Лінія «Жіночі таємниці»

Дитяча лінія

Проблемна шкіра лінія «Атопрел»

Ви можете отримувати повідомлення про нові коментарів цій темі за допомогою стрічки повідомлень RSS 2.0 . Ви також можете залишити коментар.
2 коментарі
  1. Olga коментує:

    Привіт!
    моє ДЯКУЮ за засоби з лінії “Жіночі таємниці”. користуюсь майже місяць – дуже задоволена. З різномаїття пропозиції косметичних засобів непросто зробити вибір. Дякую Наталочці – професійному лікарю за рекомендації і цінну інформацію, вибір задовольнив очікування!

  2. Леся коментує:

    Мені дуже подобається лінійка дитячих засобів, ми користуємся крем-тальком під підгузник, ромашковою ванною, крім того дитячі креми мають гарний запах (навідміну від засобів для мам)

Залишити коментар