Білизна для вагітних та годуючих мам створена для того, щоб допомогти майбутній матусі виношувати дитину у комфортних умовах та полегшити стан, який пов’язаний з підвищенням навантаження на організм жінки, допомогти під час лактації, попередити розтягування шкіри та створити оптимальні умови в ділянці попереку та молочної залози, відновити тіло після пологів.

Правильно підібрана білизна допоможе зберегти фізичну форму протягом вагітності та підтримувати молочну залозу під час вигодовування грудьми.

Важливим моментом при виборі білизни є матеріал з якого вона виготовлена. Адже шкіра під час вагітності та годування стає дуже чутливою і реагує на будь-який подразник. Тому тканина повинна пропускати повітря, поглинати вологу і бути гіпоалергенною. Перевага надається бавовні та виробам з мікрофібри.
Тому в нашій вітрині Ви зможете придбати саме ту білизну, яка Вам допоможе під час вагітності та в період вигодовування грудьми.

В наявності є білизна компанії “Tonus Elast” – яка є лідером з виготовлення медичних виробів з еластичного волокна в країнах Балтії. www.tonus.lv та польської ТM “Alles” www.alles.pl

Білизна для вагітних

Білизна для грудного вигодовування

Післяпологовий бандаж

Колготки медичні еластичні компресійні для вагітних

Ви можете отримувати повідомлення про нові коментарів цій темі за допомогою стрічки повідомлень RSS 2.0 . Ви також можете залишити коментар.
1 коментар
  1. Маріанна коментує:

    Як можна замовити білизну?

Залишити коментар